درباره ی ما

شرکت بازرگانی سیرنگ طلایی کاشان، یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی ایرانی است که در زمینه ی صادرات فرش به سراسر جهان فعال می باشد و همچنین یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های فرش در زمینه ی ارائه انواع گوناگون محصول و ارائه خدمات به مشتریان است.


این شرکت از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر در زمینه ی صادرات فرش ماشینی به سراسر دنیا فعال است و با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات دولتی و غیردولتی داخل و خارج از کشور با مجوز رسمی، قرارداد بازرگانی منعقد می نماید.

فروشگاه ما دارای گواهی سیب سلامت در صنعت تولید فرش و تولید کننده ی فرش های ضد باکتری و ضد حساسیت و مقاوم در برابر سایش و شستشو می باشد.
فرش در شانه ها و تراکم های مختلف و گلیم در اندازه ها و طرح های متنوع ارائه می شود.
در شرکت ما جهت بازارهای داخلی و خارجی، فرش های متنوعی از جمله فرش مدرن، تابلو فرش، فرش کلاسیک، فرش کودک، گلیم و گبه با برندهای مختلف و با کیفیت بالا و طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد، بافته می شود.

یکی از مهمترین اهداف شرکت، نوآوری در بافت، طرح و رنگ انواع فرش ایرانی است. این شرکت از نخ ابریشم مصنوعی جدید فرموله شده استفاده می کند که از لیز خوردن فرش بر روی سطوح جلوگیری می نماید. محصولات تولید شده توسط این شرکت در دسته بندی های کلاسیک، فانتزی، فرش های نوستالژیک، روشن و رنگین کمانی دسته بندی می شوند.
شعبه فروش این شرکت در تهران و کاشان می باشد.

چت زنده آنلاین

برای تماس مستقیم با ما اینجا را کلیک کنید